Контактна інформація (097) 576-22-88
Прайс
ДатаНетворкс

«ДатаНетворкс»
Проектування, Монтаж, Обслуговування

- Волоконно-оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ)

- Структуровані кабельні системи (СКС)

- Відеоспостереження, системи доступу

- Виробництво оптичних патч-кордів

- Монтаж електричних мереж

Нові товари
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 1м Simplex
HPC-1SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 1м Simplex
108.00 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
112.32 грн.
Конектор RJ45 STP кат. 6А, зі вставкою, EPNew
HDMI Патчкорд 19+1, 4k 60hz, 15 м, чорний
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 5м Duplex
UPC-5SCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 5м Duplex
472.68 грн.