Контактна інформація (097) 576-22-88
Прайс
ДатаНетворкс

«ДатаНетворкс»
Проектування, Монтаж, Обслуговування

- Волоконно-оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ)

- Структуровані кабельні системи (СКС)

- Відеоспостереження, системи доступу

- Виробництво оптичних патч-кордів

- Монтаж електричних мереж

Нові товари
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 5м Duplex
UPC-5SCLC(OM4)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM4) 5м Duplex
433.29 грн.