Контактна інформація (097) 576-22-88
Прайс
ДатаНетворкс

«ДатаНетворкс»
Проектування, Монтаж, Обслуговування

- Волоконно-оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ)

- Структуровані кабельні системи (СКС)

- Відеоспостереження, системи доступу

- Виробництво оптичних патч-кордів

- Монтаж електричних мереж

Нові товари
Харнес 8 волокон MPO(M)/UPC-LCD/UPC MM (G50-OM3) Type-B, 1м
Немає в наявності
Патчкорд MTRJ/UPC-FC/UPC MM (G50-OM3) 2м чорний Duplex